Варіофокальні камери (камери з варіофокальним об'єктивом) – це камери відеоспостереження, які можуть змінювати фокусну відстань в автоматичному або ручному режимі за допомогою регуляторів, що призводить до зміни масштабу зони перегляду та кута огляду.

Чим менший кут огляду, тим більше деталізований об'єкт зйомки і навпаки, якщо зробити широкий кут, можна охопити ширшу територію. Вибравши правильний кут огляду, можна досягти поставлених завдань щодо охорони об'єкта через систему відеокамер.

Варіофокальні камери діляться на такі діапазони фокусної відстані: 2.8 - 12 мм (найпопулярніший), 3 - 8 мм, 3.5 - 9 мм і 5 - 50 мм. Фокусна відстань у 2.8 мм – це широкий кут огляду, який застосовується найчастіше для охорони великих відкритих територій (вулиця, двір, парковка), а більша фокусна відстань вже потрібна для більшої деталізації дрібних об'єктів (відстежувати номери автомобілів, слідкувати за касами в магазинах і т.д.).

На вигляд камери відеоспостереження з фіксованим і варіофокальним об'єктивом не відрізняються один від одного, як одні, так і інші, можуть бути циліндричної, купольної і корпусної форми.

На одному об'єкті, що охороняється, можна використовувати різні типи камер відеоспостереження. Десь краще підійдуть камери зі статичним об'єктивом - для огляду території на великій відстані, а десь і варіофокальні, щоб можна було краще переглядати дрібніші об'єкти охорони – головне забезпечити безпеку об'єкта, що охороняється.

У нашому магазині широкий вибір, як бюджетних, так і дорожчих камер – з варіофокальним та статичним об'єктивом, зовнішніх та внутрішніх, бездротових та дротових. Купити камеру відеоспостереження ви можете як через сайт, так і зателефонувавши, де наш менеджер підкаже, яка камера краще підійде під ваші завдання.