Кожен переживає за збереження своєї власності і намагається її захистити. Якщо 50 років тому власність захищали за допомогою міцної двері й надійного замку, то в еру систем відеоспостереження з'явилися додаткові сучасні пристрої для підвищення рівня безпеки.

Професіонали у сфері відеоспостереження рекомендують встановлювати відеодомофони з викличними панелями. Якщо раніше у разі приходу гостей вам необхідно було підходити до дверей і дивитися в дверне вічко, щоб дізнатися хто у даний момент до вас прийшов, то відеодомофон через свій екран покаже усіх відвідувачів, навіть тих, кого ви не застали. Завдяки вбудованому інфрачервоному підсвічуванню у камері відеоспостереження, ви зможете ідентифікувати користувача, навіть якщо перед вашими дверима погане освітлення.

Замість звичайного дверного дзвінка встановлюється виклична панель, у яку вмонтована відеокамера. При натисканні гостем на кнопку панелі, почнеться передача відеозображення зі звуком на відеореєстратор. Через меню управління відеодомофона власник приміщення може відповісти на виклик через гучний зв'язок або відкрити двері.

Щоб ваші двері відкривалися через домофон, необхідно додатково встановити електромагнітний замок або засувку. Якщо ви живете у квартирі, то до відеодомофону можна підключити вхідні двері від квартири й під'їзду.

Сучасні системи відеодомофонів вміють працювати з датчиками руху з камер відеоспостереження. Така розумна система дозволить починати запис відео, коли перед вашими дверима починається рух, тим самим прийшовши додому, ви зможете переглянути усіх людей, які проходили повз ваші двері або дзвонили у ваш дзвінок. Ця функція додатково економить простір на карті пам'яті й споживання електроенергії, адже нема необхідності камері передавати й записувати суцільне потокове відео, тільки тоді, коли щось відбувається.

Домофони багатофункціональні пристрої, які дозволяють приєднувати до себе додаткові пристрої, такі як камери відеоспостереження, викличні панелі, електромагнітні замки або засувки, та інші домофони. Можна налаштувати систему спілкування між домофонами через інтерком.

Домофон - це не просто охоронний пристрій, але й прикраса для вашого інтер'єру, завдяки модному і сучасному дизайну корпусу. На його екрані відображається поточний час, що замінить звичайний настінний годинник. Функція цифрової фоторамки дозволить відображати на моніторі через заданий проміжок часу улюблені фотографії.

Як працює відеодомофон. На монітор відеодомофона виводиться зображення з відвідувачем, після натискання гостем на кнопку виклику або при спрацьовуванні датчика руху з камери відеоспостереження. Власник приміщення на екрані монітора бачить гостя, вступає з ним у голосовий контакт через систему «вільні руки» - гучний зв'язок, і при необхідності відкриває йому двері.

Управління пристроєм відбувається за допомогою кнопок, модельний ряд відеодомофонів EvoVizion управляються через сенсорні кнопки або безпосередньо на самому сенсорному екрані. Управління в цих домофонах інтуїтивно зрозуміле і має російський інтерфейс.

Якщо вам необхідно розмістити панель виклику на вулиці, то можна не переживати за її працездатність. EvoVizion виробляє корпус викличних панелей з міцного металу з класом захисту IP65 - захист від вологи і пилу. Панель працює при будь-яких погодних умовах, температурний режим від мінус 40 до плюс 60 градусів.

Наша компанія займається повним спектром послуг з відеоспостереження в Запоріжжі, установка, монтаж і продаж відеодомофонів, викличних панелей, GSM сигналізацій, IP і HD камер відеоспостереження.