Якщо вас долають сумніви в доцільності встановлення камери відеоспостереження вдома, пропонуємо кілька аргументів, які допоможуть схилити шальки терезів на користь позитивного рішення.Обеспечение безопасности квартиры стоит на первом месте, а количество раскрытых краж в помещениях, где установлена система наблюдения, статистически больше.

  1. Наявність відеоспостереження допоможе власнику нерухомості зберегти нерви. Адже завжди можна перевірити, чи не затоплено квартиру, чи зачинено двері та чи вимкнено електроприлади.
  2. За допомогою камери та спеціальної мобільної програми можна організувати режим відеоняні для дитини. Якщо ви боїтеся залишити без нагляду домочадців або свійських тварин, відеоспостереження допоможе постійно бути в курсі подій, що відбуваються в квартирі. Діти та літні люди будуть під наглядом протягом усього робочого дня
  3. Трапляються ситуації, коли необхідна річ загубилася у квартирі та неможливо згадати, куди її поклав власник. На допомогу прийде запис з камери відеоспостереження, завдяки якій можна відстежити власні переміщення приміщення та знайти пропажу.
  4. Встановіть камеру в під'їзді або біля вхідних дверей, і ви завжди зможете бачити всіх небажаних відвідувачів, хуліганів та підозрілих осіб. А запис камери дозволить не бути голослівним при зверненні до правоохоронців
  5. Завдяки тому, що камера працює в постійному режимі, ви ніколи не пропустите жодного цікавого моменту у житті. Переглянувши запис, можна виявити кумедні ситуації, курйозні моменти та зберегти їх у сімейній відеотеці.