Неякісна робота електромережі може завдати істотної шкоди вашій системі відеоспостереження. При різких перепадах або сплесках напруги обладнання може вийти з ладу, не кажучи вже про припинення передачі відеосигналу. Якщо на території, що охороняється, зовсім пропаде електрика, то зловмисники зможуть скористатися ситуацією і вкрасти охороняємо майно або нанести якусь іншу шкоду.

ДБЖ або джерело безперебійного живлення - спеціальний пристрій, який акумулює у собі електроенергію для продовження роботи системи відеоспостереження при відсутності електрики. Так само ДБЖ дозволяє коректно працювати підключеним пристроям при перепадах напруги. Блоки живлення мають різну ємність, яка дозволяє працювати при повному відключенні електроживлення певний час.

Розраховуємо потужність БП для відеокамер і відеореєстратора. Для прикладу, у вас 10 відеокамер і кожна споживає 800мА, значить сумарно система споживає 10А. Вам потрібно узяти або індивідуальні блоки живлення не менше 1А або один великий блок живлення не менше 10.

Відеореєстратор з напругою 12 В споживає 2А, а його потужність дорівнює: 12В х 2А = 24 Вт. Вам необхідно, щоб відеореєстратор при відсутності електрики працював 10 годин, тоді вам необхідно 24 Вт х 10 год = 240 Втч.

При розрахунку споживаної потужності відеореєстраторів варто робити поправку на кількість і ємність встановлених жорстких дисків. Рекомендується так само купувати акумулятор з запасом споживаної потужності у 30%.

 

Переваги використання джерел безперебійного живлення у відеоспостереженні:

• забезпечити безперервну роботу відеокамер і відеореєстратора;

• незалежність від струму у електромережі;

• можливість самостійного перемикання режимів подачі електрики;

• додатковий захист обладнання від перепадів електроенергії;

• ДБЖ дешевше ремонту цілій системі відеоспостереження.

 

Система відеоспостереження надійна тільки тоді, коли в ній немає слабких сторін, тому варто подумати про блок живлення. На ньому не варто економити, адже від ДБЖ залежить безпека вашого майна, а неякісне обладнання може призвести до пожежі.

Якщо ви не знаєте, який вибрати ДБЖ, щоб він підійшов до потреб вашої системи відеоспостереження, зв'яжіться з нашими менеджерами й вони проконсультують вас з будь-якого питання.