На зміну аналоговим системам відеоспостереження надійшло IP-відеоспостереження. Хоча IP-відеоспостереження з'явилося нещодавно, але його популярність зростає серед споживачів та виробників, завдяки великій кількості переваг.

У системах IP-відеоспостереження можна замінювати одне обладнання інше, це відноситься і до камер, і до реєстраторів, а у аналогових систем йде прив'язка між виробниками та моделями обладнання.

Наприклад, якщо вам потрібно замінити старе обладнання або збільшити кількість камер, а вони будуть різної марки, то жодних проблем не виникне у кінцевого споживача.

Більшість IP моделей камер можуть обійтися без відеореєстратора і працювати в автономному режимі. Ця можливість досягається завдяки підключенню до комп'ютера або встановлення карти пам'яті, на яку буде йти запис, або підключенню через інтернет/wi-fi, де картинка передаватиметься в хмару або мобільний пристрій.

Наприклад, вам не потрібна велика система відеоспостереження або необхідно на якийсь час встановити камеру, тоді вас зацікавлять mini ip камери.

Якщо необхідно об'єднати кілька систем безпеки, то IP обладнання не потребує встановлення додаткового обладнання/модулів/блоків. Хоча при цьому необхідно буде звернутися до налаштування, який зможе все правильно налаштувати. Після цього можна буде легко підключитися до відеодомофону, викликової панелі, контролю доступу, охоронної сигналізації, адже тепер у вас є цілий комплекс безпеки.

Якщо аналогове відеоспостереження дозволяє просто вести зйомку подій і транслювати його на екран, IP-відеоспостереження дозволяє виконувати додаткові функції.

Наприклад, камери будуть реагувати на сигнали з детекторів руху, і будуть розпочинати запис тільки тоді, коли перед камерою відбувається дія або коли спрацює сигнал іншої системи безпеки. Це заощаджує і місце на диску, куди йде запис та електроенергію, адже виконується лише корисна робота.

Для більш складної системи відеоспостереження можна налаштувати так відео камеру, що вона розпізнаватиме обличчя, а також вносити їх у пам'ять комп'ютера завдяки штучному інтелекту.

Головне один раз правильно спроектувати, встановити та налаштувати систему безпеки, і вона працюватиме довгі роки та в пасивному режимі охоронятиме потрібний вам об'єкт.

Якщо у вас є питання, то наші менеджери допоможу вам дізнатися відповіді на них, підказати, яку камеру відеоспостереження краще використовувати у вашому випадку.