Спільна акція інтернет-магазину Evotek.com.ua і охоронного холдингу MINE GUARD! Тепер у всіх покупців охоронної сигналізації Ajax є можливість скористатися послугою безкоштовного професійного встановлення обладнання на території міста Запоріжжя..

В акції беруть участь комплекти обладнання Ajax StarterKit та Ajax StarterKit Plus, а також будь-який комплект обладнання Ajax на суму понад 8 399 грн.

Сигналізація Ajax — це найтитулованіша система безпеки в Європі. Надійне бездротове обладнання для охорони квартири, будинку та офісу, яке керується віддалено з будь-якої точки на планеті через додаток у смартфоні. Сигналізація легко розширюється додатковими датчиками, інтегрується з відеокамерами та має функції "розумного будинку".


Але це ще не все! Для наших шановних клієнтів спільно з охоронною компанією Mine Guard ми підготували додаткові бонуси - безкоштовний місяць охорони приміщення (куди буде встановлена сигналізація Ajax) і безкоштовний місяць особистої охорони через програму (виклик охорони через кнопку в додатку на телефоні). 

Mine Guardпрофесійна особиста охорона у Запоріжжі для кожного (дітей, сім'ї, підприємців). Сучасні організаційні та технічні засоби гарантують злагоджену логістику та якнайшвидше прибуття на виклик у будь-яку точку Запоріжжя. Компанія має власне забезпечення, що постійно оновлюється та вдосконалюється. Інтеграція обладнання від Ajax до системи пультової охорони MINE GUARD гарантує 100% безпеку Вашого будинку.


Встигни скористатися вигідною пропозицією та убезпечити себе та своє майно!

Кількість акційних пропозицій обмежена!

Детальні умови акції ви можете дізнатись у нас за номерами телефонів: 

068-920-70-70                         066-120-70-70